Strona główna / Aktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek

Pomorze Zachodnie – wypoczywaj aktywnie w Zachodniopomorskiej Krainie Wodnej!
Aktywny wypoczynek w zachodniopomorskim fot. Amber Baltic Golf Club Województwo zachodniopomorskie to nie tylko odpoczynek w ciszy. Walory naturalne stwarzają doskonałe warunki do spędzenia czasu wolnego w bardziej aktywny sposób.

Województwo zachodniopomorskie to znakomite pola golfowe, odwiedzane przez graczy z całego świata. Ten wyjątkowy sposób spędzenia wolnego czasu zyskuje coraz więcej zwolenników. To okazja do spotkań towarzyskich i biznesowych w wyjątkowej scenerii zielonych, pagórkowatych terenów, na które zapraszamy zarówno profesjonalistów jak i początkujących zawodników. Spływy kajakowe w zachodniopomorskim fot. Robert Stachnik

Pomorze Zachodnie to raj dla miłośników sportów wodnych. Można tu żeglować na otwartych wodach, bądź popłynąć kajakiem wraz z nurtem rzek. Różnorodność wód sprawia, iż nawet takie pojęcia jak windsurfing, kitesurfing czy nurkowanie nie są dla turystów z województwa zachodniopomorskiego niczym obcym. Wszystkie te elementy tworzą idealne warunki do kreowania szlaków wodnych, lubianych przez wielu miłośników wodnego szaleństwa. Paralotniarstwo nad Morzem Bałtyckim fot. Michał Daub Jeśli bezpieczniej czują się Państwo na lądzie chwilę wytchnienia można znaleźć łowiąc ryby w jednym z wielu przystosowanych do tego miejsc. Do dyspozycji są także trasy rowerowe, konne lub Nordic Walking, które zaprowadzą Państwa w najpiękniejsze miejsca.

Tereny zielone – lasy, parki stwarzają idealne warunki do rozwoju turystyki aktywnej. Są one doskonałym tłem dla szlaków rowerowych, konnych i pieszych lub coraz bardziej popularnej dyscypliny jaką jest Nordic Walking. Sprawiają one, iż tego rodzaju wypoczynek pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym.

Aktywny wypoczynek w zachodniopomorskim fot. Pegaz Barlinek Województwo Zachodniopomorskie to gwarancja udanego wypoczynku. Po bogatym w atrakcje wyczerpującym dniu chwile wytchnienia znajdą Państwo w hotelach, motelach, pensjonatach oferujących usługi wysokiej jakości. Baza noclegowa regionu charakteryzuje się europejskimi standardami, a jej zróżnicowanie umożliwia udany wypoczynek niezależnie od upodobań i środków finansowych!

No Responses to "Aktywny wypoczynek"

rpo

Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

-->