Strona główna / Aktywny wypoczynek / Turystyka wodna / Kitesurfing

Kitesurfing

Kitesuring na Morzu Bałtyckim fot. UM Świnoujście Kitesurfing z roku na rok zyskuje coraz większe rzesze swoich entuzjastów. Pomimo, że w Polsce sport ten gości od niedawna to już możemy obserwować jego zwolenników we wszystkich zakątkach naszego kraju. Deska napędzana latawcem stała się nowym, ekscytującym sportem ekstremalnym.

Kitesuring na Morzu Bałtyckim fot. UM Świnoujście Kitesurfing jest w chwili obecnej jednym z najmłodszych i zarazem najszybciej rozwijających się sportów wodnych. Co roku przybywa w Polsce kilkaset osób rozpoczynających przygodę z tym niesamowitym sportem.Rozwój kitesurfingu jest tak szybki, że informacja mająca zastosowanie dzisiaj, już po paru miesiącach może stać się nieaktualna. Kwestia wyboru odpowiedniego sprzętu, systemy bezpieczeństwa i ich działanie, start latawca z wody to tylko parę zagadnień, które spędzają sen z powiek początkującym.

Kitesurfing na Morzu Bałtyckim fot. UM Świnoujście O ile w przypadku windsurfingu samodzielna nauka, choć jak wiadomo nie najskuteczniejsza, jest często stosowana to jednak w przypadku kitesurfing ta droga zdobywania umiejętności jest bardzo niebezpieczna i odradzana przez wszystkich.

 

 

Kontakt:

Allsaints – Profesjonalna szkoła kitesurfingu oferująca szkolenia kite. Najczęściej szkolenia przeprowadzane są w Międzyzdrojach przy radarze (koniec plaży na lewo od mola). Przy południowych wiatrach szkolenia odbywają się na Wolinie lub na jeziorze Miedwie w miejscowości Wierzbno. Na stronie znajdziecie pełną ofertę, cennik, galerie.

ul. Ogrodowa 25a
72-500 Międzyzdroje
tel. +48 502 639 769
e-mail: kursy@allsaints.pl
www.allsaints.pl

Kitetrips.pl – Profesjonalna szkoła kitesurfingu oferująca szkolenia kite, możliwość wypożyczenia i zakupu sprzętu. Zajmują się prowadzeniem kursów kitesurfingu w Szczecinie i miejscowościach nadmorskich: Międzyzdroje, Świnoujście, Dziwnów, Rewal. Na stronie znajdziecie pełną ofertę, cennik, galerie.

Marek Samól
tel. +48 885 135 111
e-mail: marek@kitetrips.pl
https://youtu.be/XapzRLwGYu0
http://kitetrips.pl

rpo

Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

-->