Strona główna / Uzdrowiska & SPA / Uzdrowiska

Uzdrowiska

Uzdrowisko Świnoujście fot. Uzdrowisko Świnoujście Województwo Zachodniopomorskie to jeden z najpiękniejszych i najbardziej różnorodnych pod względem turystycznym regionów Polski.

Magnesem dla turystów krajowych i zagranicznych odwiedzających Pomorze Zachodnie są znane zachodniopomorskie uzdrowiska: Świnoujście, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Połczyn Zdrój i Dąbki. Niezaprzeczalne i niespotykane walory klimatyczne regionu, morska nasycona jodem bryza, pokłady leczniczej borowiny i solanki są podstawą rozwiniętej sieci usług, zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych oraz usług Spa i Wellness, świadczonych w oparciu o bogatą bazę zabiegową. Nie bez znaczenia jest również silna sieć ośrodków Wellness & Spa, która jest charakterystyczna dla naszego regionu, przede wszystkim dla pasa nadmorskiego i jest cennym elementem przyciągającym turystów i kuracjuszy.

Uzdrowisko Połczyn Zdrój fot. Robert Stachnik Bogata oferta zachodniopomorskich uzdrowisk nie jest kierowana wyłącznie do osób chcących zadbać o swoje zdrowie. To także cały wachlarz możliwości dla tych, którzy szukają profesjonalnych usług w zakresie relaksu i urody.

Przepiękne tereny wokół uzdrowisk, intrygujące zabytki i mnóstwo turystycznych atrakcji tych nadmorskich miejscowości mogą urozmaicić leczniczy pobyt i uczynić z niego prawdziwą przygodę.

Zachodniopomorskie uzdrowiska – to wypoczynek, zdrowie, uroda i relaks!

Serdecznie zapraszamy!

rpo

Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

-->